problemy-v-manzelstvi

Scarlett zeptal se před 4 roky

Dobrý deň, s manželom sme spolu už niekoľko rokov, 4roky z toho sme v manželstve. No poznali sme sa uz ak9 deti od cca 13 rokov. Vždy bolo medzi nami všetko uplne v poriadku. Abcas drobne nedorozumenia, ale boli to len malickosti.Vzdy sa to v6riesilo.
Problém nastal asi tak rok a pol po svadbe. Vtedy som si začala uvedomovať že to už preháňa s alkoholom. Keď začal nevedel kedy prestať, skúšala som s ním sa dohodnút ci by to nemohol obmedzit ze nech si radsej trochu doma vypije ze si s nim aspon jeden dva pakákt dám. Nepomohlo. Stále sa to stupňovalo. Zo začiatku keď to prehnal s pitím zalahol a prespal sa z toho no to už asi po niekoľkých mesiacoch začal byť agresívny, vyústili to až do takého extrému že ma opakovane fyzicky napadol a pár krát museli zakročiť už policajti. Z tohto začarovaného kruhu sme sa sčasti posunuli dalej  svoju agresivitu začal obracať inym smerom alebo ju uplne mal pod kontrolou a bol uplne v pohode aj napriek pripitosti. Ale nakoľko je neskutočne ziarlivy, bojí sa ze by som ho podviedla a keď si vypije o trosku viac uz mám milencov a pod. Nedávam mu na to dôvod si to myslieť a stále mu dokazovať že by som ho nedokázala podviesť. Aj napriem všetkému ho milujem. A aj  keby bola prílezitosť ho podvadzat by som to nedokazala svedomie a srdce by mi to nedovolili. ( ocitla som sa už v situacii ze by som to mohla urobiť, no rázne som to odmietla). Neviem ako z tohto kruhu von. Už mi to prerastá cez hlavu. Prestavam to zvladat. Najviac ma potom ubíja to ze buď ma okno a nepamäta si svoje ciny a slova alebo sa správa ako keby nič, je ako prítuľné šteniatko a nechce sa vôbec baviť o tom všetkom. Ja sa nedokážem yak bezstarostne na to pozerať ( ze šak čo uz je dobre)  a pritom viem že všetko to robí ten alkohol, keď dostane slinu ako to on hovorí nevie kedy prestať. A riešiť to nechce že on s tým problém nemá ze moze prestat kedy chce. Uz stí krat to bolo naposledy. Ako to zvládnuť ako dospieť k tomu nenásilne aby to chcel riesit a skoncil s alkoholom? Rozvod je to posledné uz to najkrajnejsie riesenie. Pokial mozno to chcem aby to opäť všetko klapalo. Komunikujeme spolu, rozpravame sa o vsetkom pokiaľ je triezvy. Bolo obdobie keď nebol triezvy ani jeden večer. Taraz to je tak dva maximalne tri krát do týzdna.ale pije dokym ma u seba hotovost a dokým ma kde kupit flasu. Preto potrebujem radu ako to riesiť a ako z toho von. Ďakujem
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.