Problémy v manželství

Prole zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, s manželem jsme spolu 3 roky manzelovi je 40let a mě 25. Máme nyní 8 měsíčního syna. Že začátku bylo všechno krásné komunikovali jsme spolu vše bylo v pořádku. Dítě chtěl manžel asi 15 let bohužel mu to s bývalou manželkou nešlo a nakonec i my byli na umělém oplodnění. Strašně se těšil. Od doby co je syn na světě se dost hádáme kvůli malichernostem. Vůbec spolu nekomunikujeme. Kdykoliv se o něčem začneme bavit začne mi říkat, že se hádám a přesvědčuji ho o své pravdě, ale já to tak necítím přijde mi, že jen prostě řeknu svůj názor. Manžel tráví dost času v práci přibližně 350hodin za měsíc a když má volnou chvíli tak chce jít buď na pivo s kamarádem a nebo je unavený a chce mít svůj klid. Malému se věnuje to ano, ale já si připadám absolutně odstrčená. Nikam spolu nechodíme ani já sama nikam nechodím, protože nemám nikoho kdo by mi malého pohlidal a manžel mu neumí dát jídlo ani ho dát spát dělat to nechce říká, že od toho jsem tady já. Párkrát už mi řekl ať si klidně někam jdu, ale já mám strach mu tu nechat syna, protože si myslím, že by to nezvládl a stále bych na to myslela. Chtěla bych poprosit o radu jak bychom spolu mohli zase vycházet. Oba se milujeme to ano, ale přijde mi, že jsme na sebe vzájemně alergičtí já něco řeknu on to bere jako útok a naopak, ikdyž to ten dotyčný tak asi nebere. Už jsem si s ním zkoušela vícekrát promluvit, ale k ničemu to nevede buď všechno odkejve, ale pak je vše při starém a nebo jeho odpověď na vše je já jsem nic neudělal. Ikdyž udelal. Už nevím jak dál chci aby to bylo jako předtím a určitě nechci aby jsme šli od sebe už kvůli synovi, ale nevím jak dlouho to takhle ještě vydržím. Mockrát Vám předem děkuji za odpověď a přeji krásný den. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.