Problémy ve vztahu.

Renata Čmielová zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den ,prosím o radu. Moje dcera žije v manželství 10 let .její manžel je hodný, pracovitý , postavili si spolu domek mají krásnou domácnost. Jen neumí dát najevo city. Je chladný. Problémy začaly když se snažili o miminko tak to nešlo, pak zkusili umělé už se zdálo ,že to vyjde a ona potratila. Od té doby se změnilo její chování ,chtěla nebo pořád chce odejít ,že už k němu nic necítí. Začala vytahovat staré bolesti /před 15lety ji umřel táta /.Je mě jich obou líto , on tvrdí ,že ji má rád a nechtěl by manželství ukončit. Prosila jsem dceru ,že zajdeme k odborníkovi ona nechte ,že není blázen. Nevím jak ji přesvědčit aby si šla promluvit s někým odborným. Nevím jestli manželství bez citů je udržitelné. Poraďte mi jak jim pomoct. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Renatko,
poodstupte od jejich vztahu, chápu, že je máte oba ráda, ale jsou to jejich životy. Dejte důveru oběma, že oni si se svými životy poradí. 
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.