Problémy ve vztahu.

bublina zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den mam dotaz s přítelem jsme spolu byly 3 roky a 1 měsíc ale během těch 3 let se toho hodně stalo byl to první přítel který semnou vydžel takto dlouho ale jde o to že hlavní problém byl ve mě a bohužel jsem si to uvědomila když už bylo pozdě a ted nevím co mam dělat je toho hodně lži částečný podvod hádky žárlivost ( přehnaná ) hlavně z mé strany bylo mi i řečeno že jsem moc upjatá a že semnou není sranda ale on mi tvrdí že si ničeho takového nikdy nevšiml a že mu to nikdy nevadilo ale prostě jde o to že mi říká že když se změním tak že je možnost že se ke mě vrátí ale sestra která se sním baví tvrdí že mě tahá za nos a já nevím co mám ted dělat miluji ho a i když jsem udělala nějaké chyby chci je napravit aby semnou byl štastný a dal mi ještě šanci i když bude asi 1000cátá. Strašně mi chybí i když si píšem tak mi chybí a nechce se semnou scházet ale jak mu mám dokázat že se chci změnit kvůli němu (nám).  Poradte mi prosím co mám dělat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.