Problémy ve vztahu.

Jakub zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, je mi 20 let a jsem s přítelkyní přes 4 roky, je to 3 dny co jsem byl s kamarádem na rybách a ona tam byla s náma. Druhý den, co jsme tam byli jsem jel nakoupit do obchodu, říkal jaem jestli nepojedou semnou, ani jeden nechtěl jet. Po 10 minutách jsem přijel a měl jsem divné potuchy, že se něco stane, tak jsem vypl motor dříve, a šel jsem ke stanu otevřel jsem zip od stanu a načapal je jak jsou nazí.. v životě tohle nedělala, ani si nepsala s klukama prostě nic. Jsou to 3 dny od té doby. Věděl jsem, že s ní už nemohu zůstat, ale hned druhý den jsem jí to odpustil, a nevím jestli jsem neudělala chybu, zda to bude dělat dále, nebo ne. Chtěl jsem se Vás zeptat jaký názor na to máte?
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milý Jakube,
když jste psal dotaz, byly to tři dny, od té doby je to nyní více… asi jste více mluvily i s „kamarádem“ … jak situaci vyřešit, vám asi  neporadím… jsou věci, které se nedělají … pokud se oba upřímně omluví, pak snad stojí za zvážení  ve vztahu pokračovat…  je pravda, že jste mladí a na začátku sbírání zkušeností a učení se vztahum… uvidíte, kam vás to povede… Co k tomu vedlo přítelkyni? 
Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.