problemy-ve-vztahu

Veronika Hovorkova zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den . Mám již 2.5 roku vztah s mladším  partnerem,  priteli je 24 let . Mě je 37. Let . Bydlíme spolu , a i s mým 5 letym synem s předešlého  vztahu.  Problém mám ten že přítel od počátku,  neříkal pravdu . O sobě… že měl několik vztahu , časem se ukázalo že mi lhal prý chtěl být zajímavější.  Prý nemwl nikdy vztah . O tom že jezdil s kamarády z práce do nočního klubu pro pány O tom vím dobře.  Tam jsme se spolu seznámili.  Já tam totiž pracovala. Namlouvat si mě začal on . Já mu na to prostě kývla.  Takže spolu žijeme.  A za tu dobu se staly ošklivé věci mezi námi.  A vždy to bylo jeho lhanim, zapíranim.  Sliby a chyby . Podrazy s jeho strany . Začalo to pornem které sledoval když sem byla na noční  v práci v pekárně.  Slíbil přísahal že s tím skončí,  ba že ne . Od té doby 1000 si krát  nejméně znovu a znovu . Viděl jak mě to trápilo a jak se tím uziram.  Snažila sem se si o tom promluvit a domluvit kompromis že můžeme sledovat spolu jako inspiraci . Souhlasil ale přesto se k tomu vrátil za mými zády. Řekl mi že sem pro něj docela stará,  že mám úplně jiné názory než má on. Že mi do 50 let moc nechybí.  Moc mě to urazila,  omluvil se a že prý to řekl ve vzteku. Taky  nesčetněkrát  že nebude koukat po jiných na ulicích po venku , a stejně to dělá a pak si pustí porno ještě než přijede z práce domů.  Myslím a sem přesvědčena že mě má jako svoji jistou,  tu obyc. Holku na vaření  , a jak manželku po 20 letech . To co mu pane neříká  to  by rád,  to co má a to sem já,  přehlíží,  a má mě jistou. Chyba a velká že ano . Můžu si za to sama moc sem mu dávala vzdy najevo jak je pro mě nepostradatelný,   a tady je výsledek. Nemám žádné pořádně pevné sebevedomi . Opravdu ne . A když už se sama snažím běhám,  kolo , cvičím,  tak mě srazí, zase pornem v mobilu . Tak je tak hloupý? Nebo to dělá  proto že mi chce ublizovat ? Proč? Vždyť má uklizeno denně, uvareno , starám se o svůj vzhled , když má přijít  z práce.  Kde je ta chyba prosím? Nadávky z jeho strany typu ( cikanska  mrdko , jeho fyzické napadení několikrát naposledy semnou hodil o silnici takže boule na hlavě krvavá.  Druhý den žádné promiň miláčku,  ještě se semnou hodlal rozejít.  Pak Teda že prý ho to mrzí)  Víte on ví že sem na něm citové velmi vázaná,  a já sama bych ráda se odpoutala.  Jenže cervik v mé hlavě denně vrtá,  co kde dělá? Kouka po jiných? Podvadi mě? Prostě kolotoč který je nesnesitelný.  A pravda je že on tím svým LHANIM  , zapiranim, vše jen zhoršuje.  Nevím jak dál se chovat abych byla za atraktivní, a měla sebevedomi. Aby mi ho věcné nekazil . Což pokaždé udělá  a pak se strašně diví že brecim a sem nešťastná. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Verunko,
tento vztah vám víc bere, nepodporuje ve vás ženství… vztah je skutečně na mnoha urovních nevyrovnaný …. nestresujte se a dovolte si být sama Afrodité… Ten kluk vám nemuže dát to, co byste ráda… 
https://ografologii.blogspot.com/2021/09/od-popelky-k-venusi.html?m=1&fbclid=IwAR21aK-IPZw66TF_FWOngCC_R8JGwcrR2uA-AR6ICPLs-hglvw-GDOgCn9A 
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.