Problémy ve vztahu.

Radka zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, mám vztah na dálku kdy s partnerem jsme se viděli pouze jednou. Už dva měsíce po tom co jsme strávili společne par dni nám to skřípe. Hlavně z me strany. Bylo to úžasný , chemie funguje a byl takový jak jak je se mnou každý den pres kameru. Problém ale tkví v tom ze mám pocit nedůvěry. Intuice mne porad vrací k tomu ze mi lže. Například víkend kdy řekl ze nemůžu přiletět z důvodu ze má hodně práce teď ztrácí v Řecku na svatbě kamaráda. Je pravda ze již 3 týdny spolu nekomunikujeme jako původně protože jsme si dali čas na rozmyšlenou zda jsem já ochotna na vztahu pokračovat. Par krát mne přišla správa v jeho rodném jazyce kdy mi řekl ze je adresovana mne ale přemýšlel ve svém jazyce a poslal mi to jak na to myslel. Nikdy se neschovava, když je někde posila mi fotografie , vola. Každý den sám píše Dobre ráno a dobrou noc a já nejsem první kdo udělá vstřícný krok vždy on. Říká ze mne miluje a nás domov je pripraveny tam u něho protože tady zatím neseženeš práci a moje děti nejsou připravené po rozchodu ze mám nového partnera. Jeho vysvětlení v našem vztahu na dálku je ze já nejsem připravena. Jenze mi to vswchno připadá jako jedna velká lež. Miluji ho a vidím ze i on mne ale takových jako já muže mít několik. Vidím kdyz se mnou telefonuje něco píše , kolik krát se jeho tvar úplně promění kdyz odpovídá někomu jinému. Možná jsou to všechno přátele jak to tvrdí ale pro mne je to nedůvěra. Každý den plní co slíbil. Píše , vola, pamatuje si co dělám a kde jsem, aktivně se zajímá o mne a o děti, pomohl mi v nouzi i s penězi aniž bych si o to řekla ale já nevím zda jsem schopna verit protože on je tam a já jsem tady a vidím i v okolí jak snadné je klamat toho druhého hezkým slovem … teď mi dal čas abych si řekla co chci ze mne miluje a na tom se nic nemění. Jen chce abych mu věřila. Jenze okolnosti je čím dal víc kdy je to pravý opak… 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Radu,
chcete se stěhovat? On vás chce tam. Jdete do toho? 
MOžná máte pocit, že to pro vás není …. tak to vzdejte … 
(možná vaše pocity jsou správné a odpovídají realitě)
Přeji vše dobré. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.