Problémy ve vztahu

Sar zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsme s přítelem spolu 4 měsíce a vztah nám klape skvěle. Jen po sexuální stránce nám to skřípe. Chemie tam je máme na sebe jak se říká chuť ale vždy to dopadne katastrofálně ( buď mu přestane fungovat nebo prostě se neuspokojí) . Přítel tvrdí že je to takové zdlouhavé všechno, já se snažím, ale přijde mi že mu nedokážu dát to co on chce a potřebuje). Už nevíme co mám dělat. Myslím si že je to moje chyba. Snažit se dál nebo ten vztah rozpustit?? Děkuji za odpověď a za pomoc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

milá Sar,
sex – mužete proměnit na milování – nemusí to být hon na orgasmus – postupně mezi sebou budovat duvěru ohledně tělesnosti – doporučuji knihy: Vědomé milování. Tantrická láska. pro partnera Rozvíjení mužské sexuální energie: taoistické tajemství lásky .
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.