proc

Lenka zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, chodila jsem s klukem, rozešel se semou, na začátku jsem byla nej, pak mi řekl, že někdo je lepší než já. Párkrát se vrátil, ale zase odešel.. bez hádek. Teď opět píše, cítím, že mě má rád,ale nikde semnou nechodí, jen párkrát do měsíce zamnou dojede, ale často mi píše. Nevím, jestli mě má rád, nebo jsem zase jenom mezistanice. Nebo mě jen využívá?Zamotal mi hlavu, ale bojím se. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Leni,
je to člověk nevyrovnaný, neví, jak sám se sebou, jak rozvíjet lásku ve vztahu … není vysoká pravděpodobnost, že vás udělá štastnou…  plníte mu roli jakési kotvy v životě, ale nevažte se na něj, pokud od vztahu čekáte více…
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.