Prosím o pomoc

Ingrid zeptal se před 2 roky

Dobrý den
Jsem 33 letá žena která našla konečně chlapa co za to stojí s kterým jsem šíleně štastná,v práci spokojená,zdravá..Přesto sem došla do nějakého stadia kdy mě lidé v okolí děsně štvou(krom partnera),mám potřebu neustále v hlavě je řešit a totální blbosti mě vytáčí a řeším je furt dokola i několik hodin,dní..a jen si na ně stěžuji jiným lidem…bývám hnusná,upřímná ale tak hnusně že vím že je to raní,ublíží a mně to dělá dobře a to se mi nelíbí,potřebuji se nějak uklidnit a přestat řešit,vypnout mozek a být hnusna.Prosím o nějakou radu co dělat a proč se to ve mě děje.Děkuji a přeji příjemný den.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.