Prosím o pomoc

Danek zeptal se před 3 roky

Cítím se strašně ale dokážu svoje pocity vyjádřit jen kdyz jsem opilej 😭 pořad jen piju nebo jiný návykový látky 😭 je mě 17 a už toho mám dost všech těch úzkosti té špatné nálady už nemůžu dal 😭 bojím se každého dne pomoc 😭 chci umřít tak strašně moc nemám kamarády nic nic tady nemám ziju jen pro mamku a pro moji kočku i když mamku nenávidím tak ji mám rad mého kocoura miluju všechno mu mužů říct jinak nenávidím svoji rodinu o všechno mě připravila už ne ať už je konec 😭

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Denku, 
cítím hlubokou bezmoc a beznaděj – a to se může změnit. Změnit to však musíš chtít…. vydat se pro pomoc …. v nezletilosti je to náročné, ale jistě mamka pro vás taky chce to dobré…. nenávist je emoce, která zabíjí nositele…. přijetí ztrát je cesta… co mne nezabije, to mne posílí…. rodina vás možná o něco připravila, avšak život je váš …. ten vám nevzala, ten si chcete vzít sám…. takže doporučuji najít lásku k životu i svému…. najít cestu, jak bez alkoholu…. najděte někde u vás organizaci, kam se můžete jít poradit…. na škole nějaké kontakty určitě někde visí… K-centrum, nízkoprahové organizace….
držím palce. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.