Prosím o pomoc

Jan zeptal se před 2 roky

Dobrý den, po 5 letech vztahu mezi mnou a mou ženou vyprchaly city a láska máme 4 letého úžasného syna. Já uznal svou chybu a snažím se o nápravu ale žena říká že na 99% to zachránit nejde. Myslím si že kdyby ta láska vůbec nebyla tak už spolu nejsme. Každý den pusa při odchodu do práce a z práce když přijdeme domů. Přijdu pohladim ji ale ona to zatím neopětuje. Ale chci se o to pokusit aby vše bylo dobré. Je nějaká možnost jak to zlepšit? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Jene,
je i není. V podstatě je duležité, že partnerka říka, že to vidí jako nepravděpodobné a skutečně se vám nic nevrací…  Poptejte se jí, co si přeje dál…? 
přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.