Prosím o radu.

Andy zeptal se před 2 roky

Takhle jsem ještě nikomu nikdy nepsala , ale teď cítím že bych potřebovala poradit , jedná se o to že jsem vždy byla hodně emočně založená  často mě maličkost rozbrečí , třeba když někdo udělá něco hezkého nebo i nějaký film , a ty moje emoce musím zakrývat protože ostatním to smutné nepřijde a myslím si že mě považují za slabocha , nevím jak ty emoce kontrolovat občas se my to povede ale většinou to dopade špatně , jako teď mám oblíbenou kapelu BTS když vidím jak tvrdě pracují tak mě to motivuje a dává my to sílu bojovat jak v normálních problémech v práci nebo v životě  ale když o nich mluvím ostatní to nechápu že ta kapela znamená pro mě něco víc když se něco kapele děje já to prožívám , protože jsem velký introvert a kamarádky jsem nikdy taky moc neměla až teď sice je my oporou můžu jí říct vše ale že to je jediná kamarádka která mě nepodrazila tak jí říkám vše ale stejak se kontroluji protože mám strach aby mě neopustila.
 
ta kapela mě fakt motivuje jako velkému introvertovi my dávají pocit štěstí a dodávají my odvahu udělat věci na které bych neměla normálně odvahu, ale bohužel vždy se něco stane ne jen u té kapely a demotivuje mě to , a mám pocit jako by my něco nepřálo byt šťastná, jako by mě to naschvál táhlo ke dnu .
 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý/á Andy,
bylo by vhodnější zabývat se sebou a nebýt zavislý na kapele … doporučuji zabývat se lidmi v okolí. zkusit s nimi mít vztahy…  přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.