Psychická nevyrovnanost?

Helena zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, partner s kterým žiji již delší dobu se ze všeho neustále hroutí…..svěřit se mi ani nikomu blízkému nechce, k psychiatrovi také ne. 14 dní v měsíci jsem ta nej a je veselý, zbytek z měsíce se mnou buď nemluví nebo mě obviňuje snad i z jeho špatného dětství a mládí. V této době se ho nesmím ani dotknout, dat mu pusu…..je i zlý.Tak se to střídá a nikdy nevím kdy ta jeho hrozná nálada přijde. Jak mu pomoci? Co to je za psychickou nemoc? Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Heli,
ufff – někdy si říkám, že žijeme v blázinci …. a kladu si otázku, proč lidi nevidí, kde se odchylují od lásky a nechtějí to změnit… Pro vás je duležité vědět, že vy za něj jeho potíže nevyřešíte…  Může se jednat o bipolární poruchu … Zvažte, zda vám vztah víc dává či bere … a zda se s tím naučíte žít či vám bude lépe samotné …  nebo mu navrhněte, aby  v tom období, kdy se k němu nemužete přiblížit žil ve svém… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.