psychicke-a-rodine-problemy

Petr Šourek zeptal se před 4 roky

Dobrý den, jmenuji se Petr Šourek a je mi 13 let. Jen když si přečtete moje jméno je vám do smíchu jako asi všem, ale tohle není můj jediný problém. Mám mnoho problémů a mám pocit, že v životě nemám už od narození jediné štěstí. Mám rozvedený rodiče, který se když jsem byl malý prali. Teď se hádají i o největších volovinách a řeší to přes nás s mým bratrem Dominikem. A to jsme se dostali k dalšímu problému máme malý byt, ve kterém bydlíme mám malý pokoj společně s mladším bratrem Dominikem, který je podle mě hodně nevychovaný dělá mi naschváli a nikdo to moc neřeší. Pak mu třeba začnu vzteky nadávat a mám problém. Moje máma na mě furt vytahuje jakej je táta magor jak celá jeho rodina jsou blázni já se z toho několikrát i rozbrečím a máma mi začne říkat, že si teda myslela že jsem větší frajer když nadávám bratrovi atd… Další problém nejsem vůbec hezký. Asi si myslíte že jsem blázen, který si jen stěžuje ale tak to neni. Potřebuji online pomoc já jsem tohle nikomu nedokázal říct nemůžu spát a rozbrečím se klidně víckrát denně, protože mám pocit že jsem otrok. Prosím vás o pomoc už několikrát jsem přemýšlel i nad tím nejhorším Děkuji

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.