psychické problémy

Tomáš zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, ja  s teď už bývalou partnerkou zil na bytě prez rok, pak to začalo skřípat ona se zeptala kdo se odstěhuje a ja sel a takhle jsme se drkotali dva roky. Jsem zarlivej páč bejvala mě podvedla a to jsme byli zasnoubeni a stavěli dům. Jenže partnerka slovně to chapala, ale chováním ji to bylo zřejmě jedno a pak se cítili že je omezována a ja jen chtěl ať jsem i já ten ke kterému se přituli nebo na akci se bude hlasit , ale byl to opak. Poté to ukoncila zatím že už je prázdná že chce čas ze me má pořád řada, ale chce cas a o par tydnu si jde na zabavu s jiným jde snim dom i sním zdrejme spi a chova se knemu na zabave jak keme ne nici me tozlomilo mi to srdce a hlavně pohled na ženy. Už druha co me tak zklamala a ještě nebere ohled nanic je ji jedno co ja jen ona a už to co bylo pěkný je pryč nevim co ztem blbe spím zda se mi oni a nevim co dělat chci zapomenout chci ať mam klid. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milý Tomášku, 
chápu rozbolavělost vlastního srdíčka a přála bych vám, abyste se ho naučil ošetřovat. Ráda vás tím procesem provedu a načím, jak se sebou zacházet – můžeme se domluvit v psychologické poradně V Nymburce nebo Praze nebo v psychologické poradně online.
Často lidem pomáhám se vztahem k sobě a s tím, jak se sebou zacházet, aby ustáli sami sebe ve vztazích. 
Budu se těšit. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.