psychicke-problemy

Vendy zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den,
nekdy mívám pocit že se nemůžu nadechnout, stává se mi že když neumím vyřešit nějaký problém tak začnu zvracet i desetkrát denně, někdy se mi stává že dostanu záchvat pláče, jsem hodně empaticka takže tím pádem když je někdo smutný nebo se trápí tak vím jak se cítí akorát to vnímám víc, hodně si beru věci k srdci, a jsem hodně citlivá, někdy se mi stává že mám pocit že umřu, mívám křeče do ruk a nohou, musím si prokrvovat ruce, mám často negativní myšlenky a myšlenky na sebevraždu které se pořád zhoršují, nedokážu moc důvěřovat lidem, často mívám bolesti hlavy.
Pořad hledám nějakýho psychologa nebo psychoterapeuta ale pořad smůla. 
mámam strach z lidi.
moc bych si přála abych tady nemusela být, ale štve mě že tu pořad jsem a snažím se změnit, pomoc si, ale nějak si to nejde. Nedokážu milovat, přijmout to že mě má opravdu někdo rád.Hodně lidi mi za život už ublizilo proto mám strach vůbec přijmout do svého života další.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Vendy,
vnímám nějaké těžké odmítnutí života – kdybyste chtěla si hrát cestou vnitřních imaginací a jít cestu k životu, ráda vás poznám.
Objednejte se na psychologickou konzultaci online nebo na živo v Praze nebo v Nymburce
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.