psychicke-problemy

Barbara zeptal se před 1 rokem

Dobry den
Potrebovala bych poradit. Jednak me zajima jak probiha sezeni u psychiatra. Jestli se me zepta co mi je nebo se me na neco pta a podle toho usuzuje co mi je? Trpim depresema, panickyma atakama, mam strach z lidi, z otevrenych prostoru, strach opustit svoji komfortni zonu coz je muj dum a zahrada, mam strach ze zmen a jeste trpim manio depresivnima stava ( chvili stresteny blazen chvili totalni deprese.) Porad me ze vseho strasne boli zaludek z kazde zmeny. Jsem porad priserne unavena. Vzdycky sem aspon doma fungovala ted uz nefunguju vubec. A s tim vsim chodim do prace coz je pro me priserne vysilujici. Mam strach zavolat lekari, mam strach k nemu zajit. A je na to vubec nejaka lecba? a jak mam resit strach zavolat a zajit k lekari? Nemam nikoho kdo by to za me zaridil. Dekuji za radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Baru, 
život jsou zkušeosti, tak se nebojte a vydejte se na návštěvu k psychiatrovi – tam obvykle lidé nebývají dlouho, poptá se na základní věci a zvolí medikaci … vy byste měla ještě k tomu vyhledat psychoterapeutickou péči.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.