psychicke-problemy

Karolína zeptal se před 2 roky

Zdravim všetkych ktory si toto prečítajú. Uz asi od základnej školy mam sama zo sebou problém koli tomu že som ticha a introvertna osobnosť. Mam frajera ktoreho ľúbim, niesom aspom sama lebo by som na to castejsie myslela. Trapi ma to ze ked som v kolektive ludi buď kolegov alebo frajerovich kamosov som vzdy z tých co skôr počúva a smeje sa ma vsetkom ale nemam velmi co povedať. Chcela som to sama zmeniť. Nejak si neviem pomôcť. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Karolínko,
dobrá zpráva je, že posluchačů je málo a lidi jsou rádi, když jim někdo naslouchá… zkuste si odpovedět, co vám brání v tom, povídat …. (strach, že nejsem zajímavá… že budu nudit… že nevím co …. ) 
Ohledně témat vnímejte, co nabízejí ke sdílení ostatní, a mužete to zkusit, jak se říká: Odvaha není, že se nebojíš, odvaha je, že jdeš dál, i když se bojíš… 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.