psychicky-na-dne

Dan zeptal se před 2 roky

Už delší dobu (asi tak 5 let) mám různé psychické problémy a citim se na dně, ale poslední dobou to je opravdu čím dál horší. Nyní už se skoro 14 dní v kuse citim každý den na zhrouceni, někdy to trvá skoro celý den, někdy jen chvíli. Mám plno problémů, tak tu zmíním jen ty, co mě momentálně trápí nejvíc. Jedním z nich jsou vztahy. Mám problém si najit vztah. To by mě tolik netrápilo, kdybych aspoň dokázal balit holky na akcích a jednorázově si užít. Jenže neumím ani jedno a cítím se v tom hrozne sám, protože mi přijde, že jedna půlka lidi ma vztah, druhá si užívá na akcích a já jsem snad jediný, co nemá ani jedno. Je mi 19 a jeden čas jsem chodil s holkou, to byla jediná, s kterou kdy něco bylo. Nikdy jsem se ani nelíbal na akci s cizí holkou, prostě se stydím, neumím v tom chodit a stejně ty holky nepřitahuju. Cítím se strašně méněcenně. Nejen kvůli tomu, ale celkove jsem nikdy nebyl nikde extra oblíbenej, nemám ani moc kamarádů. Nejvíc me na tom trápí to, že se za to tak strašně stydim, že se nedokážu nikomu svěřit s ničím, nejen s tímhle, ale s čímkoliv. Kvůli tomu se cítím hrozně osamoceně. Mám v sobě prostě blok a neumím se svěřovat, nedovedu si představit, že bych šel k psychologovi, jediná možnost je pro mě svěřit se anonymně na internetu. Když vidím, jak má každej něco s každým a já nic a můžu bejt rád, že se mi vůbec podařilo něco mít aspon s tou jednou holkou, připadám si hrozně, podřadně. Pro ostatní to je přirozená věc, ale pro mě ne. Těch problémů mám mnohem víc, teď je tu ani nebudu rozepisovat, ale zkrátka teď už si připadám opravdu na pokraji sil, takhle hrozně tolik dnů v kuse jsem se nikdy ještě necítil, bojím se, že už to nezvládnu… Kéž bych se tak uměl svěřovat, všechno by bylo jednodušší…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.