Psychický problém

Hana zeptal se před 3 roky

Vážená paní doktorko, prosím Vás o názor. Známá je majitelka větší firmy, má na starosti úplně vše, prakticky vede firmu sama. Řeší i soudy, kontroly z různých institucí, pracovní úrazy, reklamace, samé nepříjemné věci. Takže je zvyklá na stres, na akční věci a vše zvládá v naprostém klidu. Je jí 50 let, podniká téměř 30 let. A nyní co mě zajímá, zaráží. Koupila si drahého psa, štěňátko. Doma si ho prosadila, chtěla ho. Byla s ním doma, aby nebyl na začátek sám. Po dni stráveném spolu se psychicky sesypala, zkoušela to tři dny, nejedla, měla zažívací problémy, byla totálně vyřízená, nebyla schopná fungovat. Štěně velmi hodné, ale chodilo za ní a ji to položilo psychicky. V životě jsem neslyšela, že by někoho odrovnalo malé roztomilé hodné štěně. Ona sama neví co za tím je a chce to zjistit. Podotýkám, že kvůli ničemu nebrečí, ani když jí zemřel táta. Má dvě děti a když byly malé, tak se o ně taky nestarala, protože neměla čas, začala s podnikáním už těhotná. Hlídala babička nebo po známých. Má nějaký blok asi, který se projevil teď. Dost se jí klepou ruce a občas klepe hlavou, jako nějaké tiky. Mohla ji dohnat vytíženost v práci takovýmto divným způsobem, že se složí ze štěněte? Děkuji Hana

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.