Psychický problém

Martin zeptal se před 2 roky

Dobrý den chtěl bych se zeptat. Neustále se mi vrací jedna myšlenka do hlavy o přirozeném dělání. Jedná se o to že občas během dne několikrát zasebou začnu myslet na mrkání. Ano prostě můj mozek se na to začne soustředit že musím mrkat. Možná to zní vtipně, jenže tato myšlenka se neustále vrací do mysli a nedokáži ji potlačit, občas, když se rozptýlím tak vymizí ale pak se zase vrátí. Nevím co to je ani jestli se to dá léčit aby mi mozek tohle neustále nepřipomínal dohání mě to už k úzkostem. Přitom normálně žiju a sportuji a cítím se fajn, ale tohle mi už naprosto užírá radost ze života a pak padám do úzkostí. Mohlo by se taky jednat o nějakou OCD poruchu? nebo mi nepomůže nic a jsem prostě blázen?. Co by mohlo pomoct?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.