Psychika člověka

Tereza zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, moje dcera má problém, že nemá žádné sebevědomí, je lítostivá a vše si moc bere. Už jsi s ní nevím rady, teď jsme vs ní byli na preventivní prohlídce paní doktorka nám řekla, že to bude asi na brýle, doma se nám rozbrečela, že bude vypadat jak debil, tak jsem ji uklidnovala, že ne, že ji budou slušet. Za 3 měsíce dělá přijímačky na školu vůbec si nevěří, když si doma zkouší testy na nečisto a nezvládne určitej počet bodů začne brečet a řekne, že je blbá, že přijímačky neudělá.Už nevím co s ní. Ve všem ji podporují a věřím, že zkoušky na vysněnou školu udělá. Můžete mi prosím poradit prosím 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Terezko,
 videokurz  o sebelásce a životní energii –  bylo by prima – kdybyste ho spolu realizovali.
Duležité je, aby dcera chtěla – v tuto chvíli můžete být pro dceru inspirací – právě když kurz budete dělat spolu.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.