psycho-strach-paranoia-laska

Veronika zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, můj přítel je ve vězení, za výrobu drog. Jsme na sobě až  řekla bych nezdravé fixovani. Sedí už po druhé, když vyšel z kriminalu po prvé, málem mě utyral k smrti, měl milenku která mu sponzorovala prášky pro výrobu a v té době mu jaksi hráblo a vzali nám 6 měsíční miminko do adoptivní péče k mojí matce. Nebyl den, abych neměla monokl nebo něco zlomeneho či vytrhne vlasy, dobrý, po vážném progresivní, že už to opravdu přehnal, to už během dvou let neudělal. Maximálně vyhrožuje, když se naštve a neví že zoufalství kudy kam. Ale mě se jen při tom vyhrožování úplně dělá tma před očima, nechci zpátky toho zlyho pana, jen ta představa mě čím dál víc tlačí si nechat napsat snad antidepresiva. Nemůžu vám vylíčil, jak moc ho miluju i přes to, jsem na něm citové fixovana, v posledních dvou letech na mě opravdu nesahl, chodil do práce, staral se o dcerku, kterou už jsme si mohli nechat,,protože nebyl důvod k odejmutí. ale teď je ve vězení a bojím se že až vyleze, (nerozlišuje jsme se, slíbili jsme si že to zvládneme, čekám na něj tak zvaně) ale nevím jestli to nebyla chyba. Je to chorobny zárlivec, mám noční můry, že přesto, že vím, že se snaží ovládat abych z něj neměla strach, sám náznal, ať si nemyslím, že se vrátí v psychicky pohodičce. Mám strach, že chlapi ti jeho bývalí zákazníci k prodeji drog, které jsem odmítla, jsou zhrzení a budou mu povídat pak nesmysli, aby nás rozestvali. Prosím Vás, jak mám naložit s touto situaci co nejlépe aby neměli újmu hlavně děti, a ani my dva. Opravdu mám úzkosti, sluchove halucinace, že mě nechává sledovat, a jsem z toho mírně Vyřízena. Kuli 8mesicni dceři, protože je to zlatíčko, a vůbec neplace, takže se před ní kolikrát i pretvaruju, a nevím jestli je to správně. Chceme se vzít, věřím že taky bojuje sám se sebou, stejně jako já. Děkuji za odpověď Sokolova Veronika

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Verunko,
situace je pro mne ne uplně přehledná a hlavně nejsem věštkyně… každý máme právo na vývoj … Mužete vy i on  požádat o spolupráci s nějakým psychologem, psychoterapeutem… Přeji vám, aby se vám podařilo nalézt vyváženou cestu … mužete případně se objednat i na https://rovena.info/online-manzelska-poradna-online-poradna-pro-pary-a-partnery.html nebo https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html .
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.