Psychoanalýza

Eva zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Je prosím možné se rozpomenout co se dělo po nedobrovolnem požití drogy? Známý par let zpět nevedomky od kamarádů požil drogu, tři dny si nic nepamatuje, bohužel se stala určitá věc během těch třech dnů. On na to vzpomínky ma, ale soud mu nevěřil, jde pomocí třeba psyxhoanalyzi, regrese atp. se rozpomenout co se stalo? Uz ho to roky užírá a táhne do depresí a znovu se otvírá kvůli tomu případu soud tak by mu to pomohlo a hlavně by ulevil myšlenkám. Je z toho tak špatný že se chce zabít

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Evi,
to je téma, které musí řešit on …. tady ho fakt nepořešíme …. Lze žít i s tím, že nevím…. kamarád lpí na něčem, co je proti konstruktivitě přítomného okamžiku …. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.