Psychologicky problém

Veronika zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřebovala bych poradit,pomoct. Nevím co mi je a už to trvá skoro 4 roky.. Dostala jsem se do situace která mi neumožňuje chodit ven. Když chci jít ven tak mám pocit že se počůrám i když jsem byla před chvilkou,začnu panikařit a jdu domů. Přes 3 roky jsem nebyla víc než 10 minut venku a to navíc na zahradě kde to znám,všechny kamarády jsem odstřihla a už se s nikým nevídám kromě rodiny doma. Mám to už od 18let a teď mi je 21. Hrozně mi to znepříjemnuje a ovlivňuje život. Jsem odkázána na ostatní aby mi pomáhali a koupovali věci které zrovna potřebuji. Je to velice nepříjemné a už bych se toho chtěla nějak zbavit.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Co byste dělala, kdyby vám okolí nesloužilo? 
Pokud chcete změnit svůj život, dokážete to a cestu najdete. 
(existují i vložky či kalhotky na zachycení moči) 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.