Psychologie – literatura

Markéta zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, děkuji za odpověď na můj dotaz., pomohla mi. Chtěla bych Vás poprosit, nedala byste mi tip na literaturu psychologie              a seberozvoj pro laika.?Psychologie by mě zajímala, ráda bych se něco víc dozvěděla o lidských vztazích, ale nemám žádný základ          ve studiu, abych porozuměla odborné literatuře. Děkuji, přeji pěkný den. Markéta

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Markétko,
to mne těší, že odpověd byla přínosem – upřímně moc netuším, co byste ráda  – psychologické a seberozvojové literatury existují vagony – něco se prolíná – najděte si to, co vás bude bavit z témat, která vás zajímají. Nakonečný:  Psychologie osobnosti; Drapela: Přehled teorií osobnosti. Neco pro seberozvoj je i tady videokurz sebelásky. (když mi napíšete do emailu, tak pro vás za 990,-) 
Přeji vše dobré. 
 
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.