Psychycké týrání

Martina zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, 
mám dotaz ohledně psych. týrání. Před mužem našlapuji po špičkách, jen aby neměl důvod se rozčílit, když zavolá, že potřebuje někam odvézt, vše zahodím a jedu, protože jinak bych to zase schytala, urážky, řev. Slyším klíče v zámku nebo zazvoní telefon, zastaví se mi srdce. Netěším se na jeho příchod domů, uleví se mi když zavolá, že zůstává na noc u kamaráda. Křiči ošklivě a sprostě na děti a to mě také ničí. 
Má smysl navšívit psychologa – já sama. 
Je nějaká možnost léčit takového člověka – tyrana a jít třeba do manželské poradny ? 
Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 měsíců

Milá Martinko,
asi je třeba nějaké změny – mužete navštívit poradnu i sama – samozřejmě by bylo lepší, abyste přišli oba – následně mohu pracovat s každým zvlášt… ale pokud se vztah má uzdravit, je vhodné znát dynamiku vztahu … 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.