Řada do zivota

Jan zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den.Potřeboval bych radu co dál.Jsem ženatý 7 let,ve vztahu jsem se ženou 15 let.Jak v každém vztahu i vtom našem byly občas neshody.Po narození druhého dítěte žena přestala mít zájem o jakýkoliv druh intimity.Ja mám 40 a žena 35.Jelikoz jakýkoliv pokus o častější sex vedl do slepé uličky našel jsem si milenku.Udrzuji s ní poměr 4 roky.Vse bylo v pohodě dokud mi milenka neoznámila že si našla vážnou známost a chce to semnou pozastavit.Nebyl by to problém ale já zjistil že jsem se do ní zamiloval.Ona ke mně cítí také velké pouto ale nechce opustit svoji novou známost.Ja nevím co mám dělat.Pokud oznámím ženě že se chci rozvést tak si ničím nepomůžu jelikož milenka má přítele a když budu se ženou tak se budu trápit skrz milenku kterou opravdu miluji.Deti mají 6 a 10 a myslim že by to pochopily pokud bych opustil jejich matku ikdyz to je tak nějak zrada.Nikdy by mne nenapadlo že milenecký vztah může přerůst v lásku a taky že milenka mi dá košem ikdyz s ní chci žít.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý Jene,
co jste si myslel? Být milenkou ženatého muže – no to je sen každé ženy ;) …  Takže to, co jste prožil je pro vás informace – že na dvou židlích se bezbolestně sedět nedá … předpokládám, že milenka si prožila své bolesti  v uplynulých letech … Ale děkuji za upřímná slova, která svědčí o neznalosti principu lásky mezi mužem a ženou… 
Je dobré mít v souladu sexualitu i srdce …  chápu, že je to náročné … ano, manželka uhnula ze společné cesty (sexualita do partnerství patří …)
Nyní potřebujete ustát sám sebe – poplakat si nad rozlitým mlékem – popřát všem zučastněným lásku i sobě ….  z mého pohledu by bylo poctivé „provětrat“ stav manželství – možná se rozvést , i když byste měl být sám … nadechnout se a znovu se rozhlédnout po životě ….
Přeji vše dobré.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.