Rada nad zlato

LUKÁŠ zeptal se před 4 roky

Dobrý den,
obracím se s prosbou o radu, manželka by chtěla dítě, ale má ke mě averzi že jsem jí jak bratr. Má mě ráda já jí též a moc jí miluju, ale chybí jí ve vztahu ta zamilovanost. Jsme spolu v červnu 13 let manželka, studovala, předělávali jsme barák, starala se o mámu a dědu. Poslední rok byla na neschopence kvůli operaci ledvin. Byli i roky kdy dítě nechtěla. Samozřejmě jsem jí byl k ruce a se vším pomáhal. Včera když jsme to probírali, tak mi manželka povídala že má vše vždy se na mě mohla spolehnout, cití se bezpečně a našeho vztahu si váží. Bohužel přemýšlí o rozvodu že se prý dočkám dítěte dřív než sní. Já sní chci dítě už tři roky a samozřejmě jsme to během těch let zkoušeli a nic. Vím že i po těch letech chci jen stále jí a ne vždy to byla jednoduche roky. Vím že můj problém je komunikativnost, ale už několik let na tom pracuji a snažím se opravdu v tom zlepšit a druhý problém je že nemáme společné kamarády a to je chyba, částečně u obou. Moc děkuji za radu.
S pozdravem a přáním hezkého dne 
Lukáš 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.