Reakce

Jana zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, jak byste reagovala na chování spolužáka? Od přírody jsem menší a hodně drobná holka, měřím pod 160 cm.Ptala jsem se spolužáka z vedlejší třídy, jestli chodí do tanenčních. Myslela jsem si, že mi třeba řekne, jak se mu
v tanečních líbí atd. Na moji otázku jestli chodí do tanečních odpověděl: ´´Já tancuji s někým, kdo dělá velké kroky´´. Odpovědí jsem byla zaskočená, nic jsem mu na to neřekla a pak se sebrala a odešla jsem pryč. V tanečních jsme měli ples a naštěstí jsem tam s někým tancovala, tak nebyl problém. Pak jsem se chystala už na odchod, šla jsem s mámou a najednou se tam ten spolužák objevil a řekl mi: Ahoj, já jsem tě tady shnáněl…Co byste mu na to řekla??

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milá Jani,
chlapci dozrávají pomaleji :-)) . Byla bych autentická – řekla třeba: „jé, to jsem netušila … co tě k tomu vedlo?“

Tak at si taneční užijete.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.