Eva slutyova zeptal se před 1 měsícem

Dobry den, mám 14-ti měsíčního syna. Jeho tatínek nás opustil když bylo malému ani ne 6 měsíců. Do te doby prakticky ani nefungoval spíše pracoval a všímal si sám sebe.  Do synovo prvního roku byli jeho návštěvy náhodné-cca 1x za měsíc 10-20minut a to ještě pod mým dohledem ( otec neměl zajem). Nyní se snad vzpamatoval a tak nějak si syna začal brát – 1x za týden 2-3 hodiny. Od te doby mám se synem doma problém já. V přítomnosti jakéhokoliv muže a mě place a place. Visí mi za nohu nebo mě objímá a nepustí. Mám 5 měsíců přítele, který se o nej stará ukázkově ( koupě, dává najíst, v noci vstává, přebaluje, hrají si spolu, mazli se) nemyslím si, ze by mu někdy ublizil.  Alw poslední dobou proste malej jen ho vidí tak place a drží se mě jako klíště. Dnes na návštěvě u meho bratra to same. Když bratr, jakožto muž, nebyl doma, malej byl úplně v pohodě. Jen ho viděl, visel na mě s brekem. Jsem z toho zoufalá. Nevim co mám dělat. Moc dekuji za odpoved 

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 týdny

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.