Rodina

Martin zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Jmenuji se Martin. Má manželka má docela velký problém. Každý den řve na svou dceru 10let a často dojde i na mlácení vařečkou. skrz známky nebo ji vadí když se směje nebo když si hraje. Moje dcera má individuální program. Má špatnou krátkodobou paměť, nedokáže se soustředit na to aby se sama naučila látku. Celí den je pod útokem manželky. Už od rána když vstává do školy nadává a nešetří slovy jako je krávo debilní ne přineseš jedničku tak tě zmlátím. Ještě že holka má kroužek atletiky kam můžeme odjet a oddechnout si. Po návratu rychle udělám holce jídlo protože ho má zakázáno. Po obědě řvaní pokračuje slovy dělej už to umíš krávo blbá, debilní, hnusná. Holka se to prostě nemůže naučit v těhlech podmínkách. Ne jen kvůli řvaní ale i kvůli té poruše. Nesedne si sní a nevysvětluje jen sedí u facebooku a nadává. Když jsem chtěl pomoci tak zaůtočila i na mě. NÉ TO MUSÍ SAMA UŽ TO MINULÍ ROK DĚLALI. Večer řev pokračuje. Holka z toho nadávání je unavená a učit se nemůže. Mám ještě syna tomu je 8let a na něj jsou úplně stejné útoky. Když se musím vzdálit z domova. Tak mě děti nechtěj pustit. Že sní nechtěj být. Nejsmutnější na tom je, že tomu jen přihlížím a nedokážu zasáhnout. Máme všichni strach co bude.Každý den když jdu pro ně do školy tak se mě ptaj. MÁMA JE DOMA? KDY PŮJDE DO PRÁCE. BUDEM RÁNO VSTÁVAT SAMI? Tohle je bohužel realita kde obětí jsou děti a manžel. Tohle prožíváme pomalu každý den. Začalo to když holka začala chodit do 2 třídy a pokračuje to teď v 5 třídě. Kluka ten se učí trošku líp ale zase ve škole zlobý takže terčem útoku je také. Takže pokud někdo z nich dostane horší známku je zle. Dostaneš 4 tak nechoď domů. Na mě vždy žena vyjede že to nechávám jen na ní to řvaní že je pak za krávu ona. Někdy mě vystresuje tak že na děti řvu také. Čehož pořád lituju. Pořád se snažím ji nějak domluvit ale slyším pořád to samé sem blázen a jiná nebudu jestli se ti to nelíbí znal si kufry a vypadni. Že jsem ji jejich výchovu zkazil už od malička. Neunese že mě děti milují. Bojím se rozvodu o děti že by je dostala do péče ona. Mám u sebe nahrávky těch šílených nadávek proti dětem. Vše si nahrávám a pokud bude potřeba použiju je aby se děti měli dobře. Tak tohle je problém který trvá asi 3 roky. Opravdu nevím jak dál

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Hezký den,
rozveďte se a vemte děti do péče.
Začněte návštěvou OSPDu a právníka.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.