rodine-problemy

Ryder zeptal se před 3 roky

Je mi skoro 25 let a mám dítě bydlím u rodičů.. Moje máma si porad stěžuje, že doma nic nedělám, že jí s ničím nepomohu, i když něco udelam je to buď špatne, nebo mi řekne ze nic nedělám.. To jak z nich bydlím, me hodně vysává, poradně se nestraní o malého, protože se téměř porad hádáme kvůli blbostem .. Vychovávat v tomhle prostředí dítě, je pro me stresující .. Další věc co me trápí, že rodiče mi občas říkají, že se kvůli me rozvedou, protože jsem neschopná apodobne.. S tím ze mi to vždy říkají když tu jeden není.. Nedávno jsem to řekla mámě ta to pak řekla tátovi a otec se na me naštval a řekl mi proč lzu a kecam..  Snažím se jak mohu, ale pro me rodiče to není dostatečné, trápí mě to a to dost

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.