Rodinné vztahy

GÁBI zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den,
  nevím, jak se zbavit negativních myšlenek. Moje tchyně me velice zklamala, kontakt s ní jsem naprosto zminizovala.Přesto, když se ke mě opět něco dostane nebo o ní slyším mám hrozný vztek a mám chuť i opustit partnera, protože je to její syn. Já vím, že  on za to nemůže, ale přesto to nemůžu ovládnout. Nevím, co dělat. Nebudu tady vypisovat, v čem mě zklamala, ale jde o to, že mě i zraňuje o ní slyšet. Partnera kvůli tomu začínám doslova nenávidět.Moje hlava říká,že je to blbbost a musím ty dvě osoby od sebe oddělit, ale uvnitř mám vztek a lituju toho, že má takovou matku. Vztah kvůli tomu s mym partnnerem krachuje. Nevím, co dělat.
Děkuji
Gabi

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Gabi,
pánem myšlenek jsme my, i když se vám muže zdát, že ony ovládají vás. Doporučuji https://www.youtube.com/watch?v=AkXwz8FmXHc&t=10s . Pokud si s tím neporadíte, muže být třeba hlubšího vhledu a hlubší práce se sebou, mužete mne kontaktovat. Osobně nebo online https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.