Rose

Růžena zeptal se před 1 rokem

Dobrý den nevím co mám dělat s ex přítelem. Byly SME spolu 8let za tu dobu mě nejednou podvedl já mu odpustila. Kašlal na mě neudělal si na mě čas nikam sme spolu nechodily. Z mé strany už ho nemiluju a nevěřím mu, řekla jsem mu to nejednou rozešla jsem se sním a on mi neustále píše volá pracujeme spolu a nechci přijít o práci díky němu. Beru antidepresiva na panickou poruchu a tohle mi jen přidává chci aby mi dal pokoj hnusí se mi tím vynucováním i přes opakované vysvětlení že nebudu s někým koho už nemiluji mi pořád píše prosí se a mě to vadí mám strach že na mě někde bude čekat vyhrožovat že si něco udělá. Poraďte mi prosím co mám dělat. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Růženko,

  1. konzultaci považuji za vhodnější – berete léky, potíž je hluboce v psychice – to pár řádek nevyřeší.
  2. existuje možnost – blokovat číslo  – blokovat kontakt
  3. pracovat se strachem –  racionálně i emocionálně tak  (možno probrat při konzultaci osobní nebo online)
  4. jak je přítel spojen s prací? je pro mne realné brzy dosáhnout klidu i když nezměním práci? Proč si myslím, že jinde nemohu být spokojená? A to se může změnit.

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.