Rozchod

slunečnice zeptal se před 2 roky

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně mého rozchodu. Přítel se teď semnou po 3.5 letech rozešel a odůvodnil to, že už mě nemiluje. Prý to začal pociťovat na začátku 2. karantény, ale bál se rozejít. Chtěl by prý někoho, koho bude milovat. Já pro něj dělala první poslední, občas jsem vytvářela konflikty kvůli maličkostem, moc mi na něm záleží a chtěla jsem jednou s ním mít rodinu. Rozchod nemohu unést, on se vyhýbá přímému kontaktu semnou a i celkové konverzaci. Jde to nějak napravit? Už jsme se o tom bavili, ale on šanci další dávat nechce. Stojí si za svým je hodně tvrdohlavý. Chtěla bych ho získat zpět, nevím, jak tomu mohu napomoci. Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Slunečnice,
vypadá to tak, že v tomto životě se musíme naučit přijmout rozchody, že s námi druhý nechce být… dejte péči sobě… tak, abyste se cítila dobře i sama … až budete ok, můžete potkat jiného muže, se kterým se vyvarujete svých chyb…. 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.