Rozchod

Petr Antoš zeptal se před 2 týdny

Dobrý den, poslední 3roky mě trápí jeden problém, začal sem si s určitou dívkou před třemi lety a byly jsme spolu rok na to jsme se rozešli z důvodu nespokojenosti, byla velmi žárlivá a já se ve vztahu necítil komfortně. Během následnících 2 roku jsme se daly opět dohromady a znovu se rozešli a pak znovu pokaždé sem si myslel že se změnila že dospěla ale mýlil sem se no a přes to vše jsem k ní jako připoutaný a když nejsem sní tak se hrozně trápím, ničí mě když ji vidím s jiným dokonce se mi začali projevovat úzkosti a panické ataky. Bohužel sem to opět nevydržel a napsal ji a ona mi řekla že nechce ať sem zklamaný ale že nejspíš do toho po třetí nepůjde a mě to i tak hrozně bolí a zároveň vím že budu trpět kdyby jsme se dali opět dohromady. Prosím o radu jelikož se snažím být v pohodě ale je to velmi těžké a cítím se velmi špatně
 
Děkuji

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.