Rozchod?

Rubi28 zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
už v posledních 2 letech bojuju s jedním pocitem, ale poslední dobou to je intenzivnější … Budeme spolu s partnerem 4 roky. Musím říct, že jsem měla štěstí, potkat takového muže. Rozumíme si, máme stejné zájmy, ale cítím, že nejsem na 100 % šťastná, že tam něco chybí. Do toho se mi začal líbit jiný. Musím ještě napsat, že to je můj první. Mísí se ve mně pocity, které se mi těžko přiznávají. Dřív by mě ani nenapadlo, že na něco takové přijde, ale je to tak … asi nechci skončit s prvním mužem až do konce života. Chci si celkově užívat. Jen představa nad rozchodem je strašná. On mě miluje vážně moc, plánujeme dovolené na léto, mám jít na vysokou (kde on je), tím pádem máme spolu být na kolejích. Když by se to pak vážně stalo (rozchod), tak si nedokážu představit, jak bych pak ty koleje řešila a všechno kolem. Má jen tátu a přítel mi pořád říká, jak jsem jeho anděl, který ho zachránil. Nechci mu ublížit … Protože ho i tak miluju. Přitom když jsem s ním, tak si to užívám, ale jak říkám … jsou tam ty špatné pocity. Nevím, jestli už mě třeba ani tolik nepřitahuje? Jsem docela ztracená ve svých pocitech. Také by to byl můj první vážný rozchod a asi i v tomhle bude problém (proč se mi do toho tak nechce.) Mohla bych poprosit o radu? Jak z tohohle začarovaného kruhu ven? 

Předem děkuji za odpověď
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Rubi,
láska a vztahy … téma, které nás provází celý život… jste mladá, máte neklidnou mysl … píšete: „nejsem na 100 % šťastná, že tam něco chybí.“ – štěstí hledejte v sobě – ne vně … 
Doporučuji přečíst si knihu Nevyšlapanou cestou – je tam kapitola o lásce a vztazích … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.