Rozchod

Panda zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den,
Řešíme s partnerem krizi, která už trvá delší dobu. Můj partner je o 8let mladší než já. Mám poslední dobou pocit, že už mě nemiluje. Nemá o mě zájem. Sex máme velmi málo, max. Jednou za měsíc. Při hádce se chce vždy rozcházet… impuls je z jeho strany, dnes mi řekl, pokud by měl se kam odstěhovat, tak to udělá. Nelíbí se mi, že kouká po jiných ženách a mně nevěnuje žádnou pozornost. Netravime již společně večery…většinou oddelene, i když jej požádám,aby někdy připravil během uspávání děti např.vino a posedeli by jsme si, tak mi odpoví, že máme děti a na toto už není čas. Je to smutné, ale cítím se hodně osamělá a nechtena. Když mu řeknu, že stále kouká po ženách jinych a popř.mladsich, tak jsem žárlivá a nesnesitelná a nechce se mnou už být…připadá si jako v kleci. Já mu nic nezakazují a ani se stýkat s kamarády , kdy vždy do restaurace chodí sám…nikdy se ani nepokusí si zařídit, aby jsme mohli jít spolu. Asi se stydí nebo nechce, aby nás spolu někdo viděl.
Má smysl tento vztah dál udržovat?
Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milá Pando,
je mi líto takového příběhu. Na vztah musí být dva… Zkuste domluvit na tom, zda máte oba zájem na obnově partnerství. Pokud ano, domluvte si se mnou motivační setkání, kde probereme možnosti, jak manželství obnovit … Pokud cítíte, že partner se odcizil, pak je na vás, abyste se se situací vyrovnala a zařídila se …  Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.