Rozchod

Jirka zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den, přítelkyně se se mnou rozešla po 3 letech vztahu. Důvodem bylo, že šla na vejšku, je tam na koleji a po pouhém týdnu tam řekla, že chce být sama a že už to asi tolik necítí. Je mi divné, že to je tak brzy. O dálkový vztah by nešlo…. je to půl na půl kdy by byla doma a kdy na koleji. Nyní se ovšem bojím se o ní snažit, abych nebyl moc dotěrný a ještě to nezhoršil, ale zároveň bych udělal všechno. Po celou dobu  vztahu jsme se nehádali, mluvili spolu i malých chybách a napravovali je, byli jsme štastní a pak se tohle všechno odehrálo najednou ze dne na den. Celou dobu jsme věřili, že je to osudový věk. Jí je 19 a mě 26 let. Asi prožívá studentská léta. Myslíte, že se vrátí? Že mám do toho vložit úsilí nebo věřit v osud a že se opět k sobě vrátíme někdy? Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 týdny

Milý Jirko, 
je možné, že přítelkyně pocítila ještě touhu po svobodě, seberozletu, seberozvoji …  nesouvisí to s tím, jaký jste, jen možná do života ted potřebuje jiný typ energie.
Chápu, že je to těžké, ale nezbývá nic jiného, než přijmout stav jaký je a popřát ji i sobě svobodu.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.