Rozchod

Erik zeptal se před 3 roky

Dobry den, mam dotaz ohledně rozchodu. K+K.
S partnerem jsme měli vztah 1 rok. Ve vztahu nebyly žádné hádky, podporovali jsme se na vzajem, nikdo nikoho neomezoval, hodně jsme spolu cestovali po světě. Sex a chtíč z jrho strany byl vysoký asi prvnich 5 měsíců a pak to trochu šlo dolů a u mě nahoru. Vždy ale říkal, ze sex není priorita ve vztahu a nechce takový typicky vztah jako mají někteří lide – hadka – sex – hadka – sex.. Souhlasil jsem.. Po asi 10mesicich jsme se rozhodli přestěhovat z uk do Španělska a byla tu karanténa kde jsme byly zavření asi 5 tydnu a tam už sex moc nechtel vůbec, kdyz jsem se zeptal zda chce stale semnou byt, odpovedel ze nevi, ze neciti ta vášeň kterou citil na zacatku a ze mozna to je tou karantenou a ze ma blok mit sex protoze se neciti atraktivní, hlavne ted kdyz trochu probral ze nechve a ze mel s tim vzdy problém, ze se vzdy styděl za sve tělo a ted ze ma v hlave blok mit neco semnou a nemůže ani pomyslet s nikym jinym neco mít… Po tydnu jsem prisel na to ze si to dělal nad pornem, tak jsem mu rekl at si je volny, kdyz rika ze ma blok v hlave a nemůže a pritom může.. Na druhy den i on rozhodl ze nebudeme spolu abychom se nezacali hádat…Porad kvuli situaci spolu bydlíme a dlouho budeme a chce byt kamarád a je strasne přátelský..Dokonce nikoho jineho nechce uz prý.. Kamaradum rikal, ze ja nejsem problem ale on… Nevim co si mam o tom vsem myslet ja bych chtel zpátky.. Ale nechapu ze z neceho tak velkého je vsechno najendou pryc.. Nechapu co se stalo.. A proč je to vše pryc. Děkuji za nejaky názor :) 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Eriku,
lidská láska je pomíjívá – to poznala i Rusalka bledá – co v lásku člověka uvěřila …. 
Ano – psychoenergetický systém člověka je složitý…. vztah je kombinací dvou těchto systémů…. vychází mi jako efektivní pracovat na sobě meditativně – poznávat bloky ve spojení mozek – srdce – pohlaví ; centrum je srdeční čakra …. umět pocity pojmenovávat, pozorovat, uzdravovat… a otvírat lásku srdce.
Je to cesta náročná a možná že vyhoření v tomto vztahu prostě mělo být a máte spolu mít svobodný kamarádský vztah bez sexu…. bez nutkavé touhy ….
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.