Rozchod

Pavlína Vysloužilová zeptal se před 2 roky

Dobry den,s partnerem jsme meli krasny vztah. Velmi jsme se milovali.Pak zacala zbytecna nedorozumeni,spatna komunikace, rozchod,odstehovani partnera.Stale jsme nedokazali byt bez sebe a kdyz nam bylo smutno,stykali se a bylo nam krasne.Nyni si partner nasel jinou zenu,pritom pouhy tyden po tom, co travil cas semnou, se slovy,ze se musi posunout dal,i kdyz ke mne mnoho citi,chce zapomenout,ze i pres nase odlouceni ho to porad tahlo ke mne,ale chce to zkusit v jinem,plnohodnotnem vztahu. A me to tak ranilo, tak moc a nevim, co mam delat. Hrozne to boli,brala jsem, nase odlouceni jako mezifazi…kterou treba prekoname a vratime se k sobe…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.