Rozchod a fixovaný partner

Jitka Šimková zeptal se před 3 roky
  • Dobrý den, ani nevím kde začít.. Budu s partnerem 8let, máme spolu koupený dům a 9 měsíčního synka.. Ještě před otěhotněním jsem měla pochybnosti, zda s partnerem chci opravdu zůstávat. Jelikož nejsem člověk, který by od problémů utíkal, pořád jsem přemýšlela co dál a nějak čekala, že se vše spraví.. Už v té době jsem potkala muže, který mě úplně učaroval. Pro mě něco jako osudové setkání. Podotýkám, že jsme spolu nic neměli, ale ta chemie mezi námi byla neuvěřitelná. Ale jak říkám, tou dobou jsem byla zadaná a snažila se být rozumná. Až do doby, kdy jsem byla těhotná a přítel se nechával jak by měl. Věčně seděl u PC a to i v noci, nebylo mi příjemné věčně spát sama, potřebovala jsem něčí blízkost. Nehledě nato, že celé dopoledne potom prospal.  Křičel na mě, věčně neměl práci, nikde nevydržel. Až  práci našel, byl zase věčně pryč. Nákupy a vše ohledně domu jsem musela obstarávat sama, těhotná.  Ohledně nenarozeného miminka se nevyjádřil třeba co by se mu líbilo a tak. I jméno nechal na mě. V tom jsem se rozhodla kontaktovat toho osudového. Zamilovali jsme se do sebe a já se rozhodla, že odejdu. Nebylo to jednoduché, přítel je totiž na mě i malého hodně fixovaný, jeho rodina totiž za moc nestojí. Vyhrožoval, že mi malého sebere a i sebevraždou. Dozvěděl se o tom druhém. Pod tímto nátlakem jsem  prozatím zůstala. Nakonec jsem se rozhodla utéct,když s přítelem nebyla domluva. Odešla jsem, ale zřejmě v psychickém vypětí, jak mi chyběl domov a bylo mi ho o líto jsem se druhý den vrátila. Tou dobou jsem s mým osudovým nebyla v kontaktu. Jsem tu nešťastná a chci být s tím druhým. Není to pro mě jednoduché. Potřebovala bych poradit, jak ulevit své psychice a jak na přítele aby rozchod nějak v rámci možností vzal. Děkuji 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.