Rozchod a vrácení věcí

Richard zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den . Rozešel jsem se s mým partnerem (oboum je nám pod18 let ) . Je velmi agresivní a šíří o mě pomluvy. Má mnoho psychických problémů (především deprese spojené se sebepoškozováním) . Problém je , že u něj mám moje věci . Nejedná se o elektroniku, ale jsou to celkem cenné věci ze zahraničí, které chci zpět . Nevím co mám dělat . Všude si mě zablokoval, když jsem za ním jel tak na mě jen křičel a řekl že ty věci už neuvidím . Mám jít na policii ? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milý Ríšo,
to je těžká rada – možná bych na vašem místě zvážila – propustit ty věci tak, jak propouštíte vztah … dát lehkost plynutí do života – nelpím na věcech ani na nezdravém vztahu…
Pokud věci skutečně chcete a cítíte, že věci k vám patří, pak asi skutečně můžete zajít na policii a probrat s nimi, jak postupovat …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.