Rozchod kvůli “bloku”

Lukáš zeptal se před 2 týdny

Dobrý den,
Chtěl bych vás poprosit o radu po případě co by jste udělali na mém místě vy. S přítelkyní jsme se rozešli cca po půl roce (vím je to krátká doba, ale stejně) kvůli takové “blbosti” a tím je, že se bojí/nechce zamilovat, kvůli tomu, že má v sobě takový “blok” a že nedokáže k sobě nikoho “pustit” a kdyby pustila tak bude zranitelná a to nechce. Na jednu stranu to chápu, ale na druhou stranu mi ta osoba neskutečně chybí a není den co bych na ní nemyslel, už jenom kvůli tomu, jaká je, jaké všechny věci máme společné a další… Proto vůbec nevím co mám dělat, jestli je ještě nějaká šance, na to, to zkusit znova, nebo prostě zapomenout?Což moc nechci a na víc to bude pro mě těžký.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.