Rozchod kvůli “bloku”

Lukáš zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
Chtěl bych vás poprosit o radu po případě co by jste udělali na mém místě vy. S přítelkyní jsme se rozešli cca po půl roce (vím je to krátká doba, ale stejně) kvůli takové “blbosti” a tím je, že se bojí/nechce zamilovat, kvůli tomu, že má v sobě takový “blok” a že nedokáže k sobě nikoho “pustit” a kdyby pustila tak bude zranitelná a to nechce. Na jednu stranu to chápu, ale na druhou stranu mi ta osoba neskutečně chybí a není den co bych na ní nemyslel, už jenom kvůli tomu, jaká je, jaké všechny věci máme společné a další… Proto vůbec nevím co mám dělat, jestli je ještě nějaká šance, na to, to zkusit znova, nebo prostě zapomenout?Což moc nechci a na víc to bude pro mě těžký.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Lukášku,
chápu vaši bolest – bohužel kvůli udržení své celistvosti doporučuji, abyste přijal to, že ona si nechce s vámi vyměnovat milostnou energii. Je otázka – jestli se rozhodla nezamilovat nebo zjistila po pul roce, že bohužel není schopna vůči vám nastartovat to milostné vzplanutí, které je třeba, aby člověk cítil partnersko milostnou intimitu.  Každopádně vám říká, že nechce a je třeba to kvuli sobě akceptovat. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.