Rozchod nebo ne?

Tomis zeptal se před 3 roky

Dobrý den přeji, chci se zeptat, seznámil jsem se z úžasnou ženou která vstoupila do mého života, začalo seznamování, trávení společně času, dokonce spolu bydlíme, ale oficiálně spolu nejsme protože potřebuje čas, jde vidět že mě má moc ráda a dokonce mě i hodnekrat uklidnovala že spolu Budem apod.. Jen že potřebuje čas, jen už je to půl roku co spolu trávíme čas a dva měsíce spolu bydlíme a furt je to stejné, začínám z toho bejt nešťastný a plný pochybnosti.. Vím že se k ní muži nechovali dobře v minulosti tak si dává velký pozor.. Ale já začínám mít strach a pocity hněvu a lítosti a nevím co mám dělat, miluju ji bez podmínek, ale nevím jak si mám počínat dal 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Tomi, 
co to znamená, že spolu nejste?  Nespíte spolu? 
Nevím, jak se k tomu vyjádřit … můžete spolu zajít do poradny – třeba i ke mně 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.