Rozchod Nerozchod

Sandra zeptal se před 7 měsíců

dobrý den 
s přítele jsme spolu 3 roky začátek vztahu byl klasicky krasny plný lásky projevu náklonnosti atd. Po 10 měsících se semnou pritel poprvé rozešel ale rozchod nemel dlouhé trvání zase se vrátil. A takle to bylo každých par měsíců rozešel se semnou i se odstěhoval ale vždy tak máximalne na měsíc ale stejně zamnou chodil domu. Pritel je mladší o 3 roky a já mám dvě děti z předchozího vztahu.
s dětmi vycházel suprove postupem času se jim ale také přestal tolik věnovat a mě také. Je furt v práci protože já do prace skrz mateřskou a casove problémy  momentálně nechodím takže je vše na něm vím ze je to pro nej dost náročné. Rada bych sním veci řešila ale on je bohužel dost uzavřeny a kolikrát řešil finanční problémy zrovna rozchodem. 
tedka byl rok klid a je to měsíc co se semnou znovu rozešel se slovy ze mě má rad jako kamarádku a nechce se rozcházet ve zlem a ze musí bydlet sam aby se srovnal po finanční stránce atd. Po dvou dnech zamnou přišel stim ze by jsme spolu mohli zůstat ve vztahu ale nebydleli spolu takové řešení pro mě je hodně těžké nějak si to neumím představit ale nechci o přítele přijít vůbec nevím jak se rozhodnout … momentálně spolu ještě bydlíme ale během dvou měsíců se stehujeme ale každý sam . 
nevyznam se v něm a vůbec nevím jak se v této situaci chovat a jestli má vůbec smysl se nějak snažit :/ 
dekuji vám za odpoved 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.