Rozchod s přítelkyní

Petr zeptal se před 4 roky

Dobrý den,
již půl roku bydlím se svou přítelkyní ve společné domácnosti, nicméně před pár týdny jsme se spolu pohádali a ona se odstěhovala zpět k rodičům a nekomunikuje se mnou. Nechal jsem jí proto jako omluvu poslat dárkový poukaz na víkend do Wellness, který si vždy přála a čekal jsem nějakou reakci z její strany. Buď že mi poukaz vrátí nebo že se mi ozve a nějak se to urovná. Nicméně z její strany nepřišla reakce vůbec žádná, což mi přijde takové netypické. Mohli byste mi, prosím, poradit, co může taková reakce znamenat? Přece jenom většina lidí by v dané situaci nějak reagovala.
Děkuji Petr

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Petře, 
a víme, zda se poukaz neztratil cestou?
Taková reakce znamená, že ted nechce komunikovat. Že mlčí. 
Pro vás z toho plyne to, že nemůžete mluvit s někým, kdo v tuto chvíli s vámi mluvit nechce. Můžete ji tedy napsat, že na ni myslíte v dobrém, at koná a bude konat cokoliv. A že je možné, že se budete těšit z vaší komunikace… :) 
Je však možné, že ona kapitolu s vámi uzavřela….
Přeji vše dobré…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.