Rozchod, srdce říká ano, hlava ne

Josef Tománek zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem v těžké životní situaci. Přítelkyně se se mnou rozešla, myslel jsem že je vše v pořádku, že se nevidíme jen kvůli tomu že má hodně práce, což měla, dělá na úřadě a sama kontrola. Pak když jsme se sešli tak mi řekla že poslední 2 měsíce je ze mě zklamaná a chce se rozejít. Ví o tom, že je pro mne tou pravou, a říkala že její srdce říká ano ale hlava ne. Píše mi, posílá i smajlíky s pusinkou na dobrou noc a já jsem z toho úplně na nervy a nevím co tím vlastně mysli. Nevím jak se k ní chovat. Říkala že by jsme se mohli vidět a jít i na večeři. Já se hrozně trápím a nevím co mám dělat, jestli mám nějakou naději kterou ve mně živí nebo přestat psát a nějak se o dní odprostit. Strašně moc mě to bolí a nechci se utapet ve smutku. Co mám dělat, poraďte prosím. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.